AKIMIRKŲ

Galerija

Baseinas.

Vonioje vaikas neišmoks to, ką gali išmokti baseine.

Tai vieta, kur kiekvienas vaikas įgauna teisę būti drąsus. Nes šalia visada yra žmogus pasiryžęs dėl jo šokti į vandenį. Tai vieta, kur didžiausios baimės tampa didžiausiomis pergalėmis. Tai vieta, kur taisyklės padeda, o ne riboja.

Kelionės.

Kelionės yra geriausias būdas „pasitikrinti“ žmogaus dvasios tvirtumą, plėsti požiūrį į pasaulį, mokytis tolerancijos žmonėms, kurie keliauja drauge. Educado vaikai keliauja daug ir kas dieną. Tai neatsiejama vaikų ir mokytojų gyvenimo dalis.

Diena.

Mūsų kasdienybė – daug žaidimų, daug juoko, pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu.

„Laisvas žmogus nė vieno mokslo neturi mokytis vergiškai (…), prievarta sielai įkaltos žinios yra netvirtos. Geriausias būdas mokytis yra žaidimas“ (Platonas, „Valstybė“)

Šventės.

Kiekviena Educado šventė turi savo tradicijas ir ritualus. Apgalvoti minimų datų akcentai, sąmoningas buvimas bendruomenės susiėjimuose vaikams palieka gilius ir ryškius prisiminimus. Smagu, kai esame kartu, žinome, kodėl esame kartu. Tiek gamtos kalendorinės šventės, tiek svarbios valstybinės istorinės datos minimos be įprastų šablonų, su pajauta ir išliekamąja verte.

daugiau darželio akimirkų galite rasti

© Visos teisės į šiame tinklapyje esančią informaciją, įskaitant foto/video medžiagą, priklauso asociacijai EDUCADO. Draudžiama bet kokiais tikslais naudoti bet kurią tinklapyje skelbiamą informaciją ir/ar jos dalį ir/ar bet kurią skelbiamą foto/video medžiagą ar jos dalį be išankstinio rašytinio asociacijos EDUCADO sutikimo. Bet koks tokios informacijos panaudojimas be išankstinio rašytinio asociacijos EDUCADO sutikimo užtraukia teisės aktuose nustatytą atsakomybę.

Close Menu