KAI KALBA KITI

JŪSŲ atsiliepimai

Pokalbis su kitu žmogumi.

Pokalbis suartina. Smagus pokalbis pradžiugina ir tu tampi laimingu.
Mums gera girdėti jus kalbant.

Sėkla

„Vaikai šiame darželyje jaučiasi labai laisvi.“

Marianna

„Su meile, iš širdies ir dėl vaiko.“

Saulius

„Mes, kaip tėvai, jaučiam, kad mūsų vaiku rūpinamasi.“

Kaip gera sutikti žmones, kurie laikui bėgant įgyja tokį pasitikėjimą! Ačiū už ypatingą šilumą, jaukumą, nuoširdumą, begalinį atsidavimą darbui, išradingumą, kūrybiškumą. Ačiū, kad pas Jus vaikams taip gera, jauku. Ačiū už tai, kad jie buvo svarbią akimirką apkabinti, išklausyti, padrąsinti. Ačiū už tą džiaugsmingą atmosferą. Visi darbuotojai nuostabūs! Ir ypatingas ačiū Astai: už kiekvieną patarimą, už ilgus ilgus pokalbius senai pasibaigus darbo valandoms, dėmesį ir rūpestį. Linkiu ir toliau likti tokia ypatinga vieta!

Justina Polekienė

Educado – tai profesionalūs, nuoširdūs, mylintys, rūpestingi žmonės. Ačiū jiems!

Darius Balčiūnas

Šiandien, prisimenant šešerius metus praleistus Educado, galiu pasakyti, kad norint pasiekti rezultatą, reikia jo kantriai siekti ir laukti. Grįžtamąjį ryšį gausite visi, tik reikia noro sulaukti tam tinkamo laiko. Tai išmokau ir supratau iš Educado pedagogų.

Kokį grįžtamąjį ryšį aš jau gavau ir sulaukiau? Tai mano vaikai, kurie šiai dienai demonstruoja bendravimo, noro veikti, domėjimosi, klausymosi, dalyvavimo, įgūdžius. Nuoširdžiai tikiu, kad šie įgūdžiai susiformavo lankant Educado. Tikiu, kad tikrasis grįžtamasis ryšys manęs dar laukia.

Lina Lapienė

© Visos teisės į šiame tinklapyje esančią informaciją, įskaitant foto/video medžiagą, priklauso asociacijai EDUCADO. Draudžiama bet kokiais tikslais naudoti bet kurią tinklapyje skelbiamą informaciją ir/ar jos dalį ir/ar bet kurią skelbiamą foto/video medžiagą ar jos dalį be išankstinio rašytinio asociacijos EDUCADO sutikimo. Bet koks tokios informacijos panaudojimas be išankstinio rašytinio asociacijos EDUCADO sutikimo užtraukia teisės aktuose nustatytą atsakomybę.

Close Menu